Scholy
Na nedělní bohoslužbě v 10:30 se pravidelně-nepravidelně střídají tyto scholy:

Schola Přyvozacy
Vznikla někdy v roce 2000 při mši pro mládež (10:30). Hraní Přyvozaku je převážně cíleno na hudební modlitby, mše. Hudba je inspirována jazz-funkem a worshipy. Do současné doby stihla odehrát také množství koncertů a hudebních pásem, jež byly nahrány i na CD. Scholu vede Marek Schneider a nejen díky své hudební kvalitě je nedílnou součástí Přívozské farnosti. Web scholy je zde: http://pryvozacy.webnode.cz/.

Schola
Další výjimečnou scholu vede Klára Borovičková. Klára vystudovala klavír na ostravské konzervatoři a svá studia nyní pokračuje na fakultě umění, kde studuje také dirigentství u pana prof. Jurije Galatenka. Ve schole hrají a zpívají Klára, Danča, Jan, Jiří, a Lucie Borovičkovi, Lukáš Vojvodík, Dušan Šurman, rodina Žáčkova, Klaudie a Markéta Prchalovy, Barča, Tereza a Marie Jiráskovy. Všichni se hudbě věnují i mimo zdi kostela a ve většině na profesionální úrovni, zapojují se do různých projektů a hudbeních akcí mezi které např. patří každoroční vánoční koncert v Kozmicích a hraní na svatbách.

Dětská schola
Dětská schola ve farnosti monitoruje aktuální dětskou základnu. V letech 2008-2011 nesla dětská schola název Prameny, a pod tímto názvem se účastnila Radvanického Superscholu v roce 2010.
Farní letní tábor v roce 2015, na kterém se skupina dětí začala učit hrát na zobcovou flétnu a kytaru nastartoval novou dětskou scholu. Ta hraje na mších sv. u sester Misionářek Lásky v pondělí a neděli, občas jednu písničku na středeční mši v kostele. Ve schole hrají: Aneta Czinová (zobcová flétna), David Czina (kytara), postupně se přidávají další děti. Scholu vede Jan Košárek. Připravuje se hrát na nedělní mši svaté 28.5. v 10:30. Blog scholy je zde: http://www.nasefara.cz/index.php/Blog/Schola.

Červen 2017